Aktuálně z ničení světa II.

24. září 2014 v 18:37 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
MY LIFE IS NOT ART, BUT ART IS MY LIFE.Je mi smutno. Je mi smutno, protože mi chybí. Chybí mi usínání a následné buzení se vedle ní, její objetí, hlazení, polibky... Její přítomnost. A děsí mě představa, že bych ji znova měla vidět až tak za pár měsíců. Vážně bych chtěla normální vztah. Ne normální jakože "holka x kluk". Myslím tím, že bych chtěla, abychom od sebe nebydlely tak daleko. Abychom se mohly normálně vídat, chodit spolu ven, do kina, přespávat u sebe a tak. Teda, přespávat u sebe můžeme už teď, ale jen příležitostně, že ano. Vlastně jsem u ní trávila minulý víkend. A že to byl dokonalej víkend. Ale co no, já si zvolila, že ona mi za to stojí a jen kvůli nějaký pitomý vzdálenosti se jí nevzdám. Koneckonců, mohly bychom od sebe být i dál, že?

V poslední době mě nějak přechází chuť věnovat se blogu, na kterém si tolik zakládám. Moje recenze mi nepřijdou dobré a přijde mi zbytečné to psát. Nemám k tomu chuť. Ale bojím se ho oficiálně zrušit, abych později nelitovala.

Vídám spousty úžasných bloggerů a vždy jen žasnu, nad tím, jak skvěle ty lidé píšou. Jak chytře a inteligentě působí. Obdivuji jejich pohled na svět.

A připadám si vedle nich hloupá a neschopná. A štve mě to. Nechci být jen ovce v stádu. Chci být chytrá, inteligentní a nápaditá. Chci umět psát. Chci umět dívat se na svět lépe. Jenže vážně nevím, jak se něco takového naučit. Vlastně, ono to asi nejde co?

Chci být v něčem dobrá. Chci být tomuhle světu něčím prospěšná. Fakt chci.

Ani nevím, proč tohle píšu. Asi jen chci pocit, že se můžu někomu svěřit a že ten někdo poslouchá. Tedy, pokud se vůbec někdo najde. Ale o tom už nemusím vědět a mohu žít v naivním domnění, že najde. Že mě někdo vyslyšel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama