Nahoru a dolů

15. října 2014 v 19:54 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
A tak jsem to nevydržela a zeptala se jí, jestli mě má stále ráda. Už ráno. Poslala jsem ji smsku. Řeknu vám, to čekání než mi odpoví bylo hrozný. Naštěstí odpověděla brzo, dřív, než bych čekala. Že prý mě pořád miluje. Člověk by čekal, že v tuhle chvíli málem vylítnu štěstím z kůže. Já zas musela bejt speciální a místo toho jsem se rozplakala. Za to ráno už podruhý. V tu chvíli jsem byla fakt ráda, že jsem se ještě nenamalovala, heh. Pořádně nevím, proč jsem tak zareagovala. Možná proto, že jsem z tý SMSky měla pocit, že se na mě zlobí. Kdo ví... Pak, ale přišla i ta radost. Samozřejmě.

(3) Tumblr

Teď jsem v takovém zvláštním stavu. Sama na sebe působím vcelku šťastně, ale zároveň mám dojem, že to není skutečné. Je to, jako bych si připadala, že jsem šťastná, jenže ve skutečnosti, tam někde uvnitř vím, že to není pravda a že si to jen nalhávám. Takže ve výsledku si vlastně šťastně nepřipadám. Em.. :D Jo a taky tak nějak taky cítím, že tohle taky nevdrží věčně, heh. Ale tak co, no. Budu žít spontálně a přítomností a nebudu nemyslet na budoucnost a jednou ovládnu svět, mwhehehe.

Ne dobře, myšlení na budoucnost se asi nevyhnu, vzhledem k tomu, že už mi zbývá jen pár měsíců na podání přihlášky na svou další školu. Hm. Ale o tom jindy.

Lol a víte, jak jsem říkala, že mi to nevydrží dlouho? Ještě jsem tohle ani nedokončila (co na tom, že to píšu už přes hodinu, eh) a už no... už je to horší. Ono prostě, proč s někým jiným (yeah, už zase žárlím) si povídá a mně odpoví až po takový chvíli? Proč si se mnou povídá tak málo? Vím, že mi říkala, že je prostě unavená ze školy a tak, ale proč má chuť povídat si s jinými lidmi a se mnou už tolik ne? A proč to mě tolik trápí a jí to pravděpodobně je jedno? Teda, soudě dle toho, že sama řekla, že si toho, jak to mezi námi v poslední době je, taky všimla a stejně to vypadá furt stejně. Já bych to brala, kdybych prostě nevěděla, že s někým jiným si povídá dle všeho daleko víc. Anebo to možná vidím jen zkresleně a ve skutečnosti to vypadá jinak, ale mně se to prostě jeví takhle a zatraceně to bolí. Fakt moc chci, aby to mezi náma bylo zas tak skvělý (až na tu vzdálenost teda, ta skvělá neni a nikdy nebyla), jak to bývalo dřív. A taky ji chci vidět. Neskutečně moc. Jenže dle jejích slov se sem dostane nejspíš až někdy po novym roce a já se k ní předpokládám taky dřív nedostanu. Novej rok. To jsou skoro tři měsíce. A možná i víc, než bude moct skutečně přijet, že. Neskutečně mě děsí představa, že budu dalších pár měsíců přežívat v tomhle rozpoložení panebože... Ale jo, uvědomuju si, že bych na tom mohla bejt hůř. Že tohle nic neni, oprotimi tomu, co zažívají jiné lidé. Ale tohle mě zkrátka osobně neovlivňuje a no, jo, všeobecně jsem hrozně sobecká a všechno až moc prožívám a z naprostých drobností dokážu udělat tragédii a prostě... tak.

Eh, štve mě, kolik tu o ní mluvím. Kolikrát ji zmiňuji. Připadám si kvůli tomu blbě a trapně. Vážně bych s tou závislosti na ní měla začít něco dělat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 15. října 2014 v 21:00 | Reagovat

Závislost na lidech je svým způsobem dobrá. Tak nějak člověku dává důvod žít dál, ať je vztah mezi těma dvěma jakejkoli. Ignorace, strašná láska, nenávist. Prostě... ta zvědavost, jak ten "vztah" dopadne. (Momentální vlastní zkušenost :D)

2 Luci | E-mail | Web | 16. října 2014 v 18:51 | Reagovat

nejsi trapná ani blbá :) taky mívám občas takové období, kdy až moc řeším, jak se lidé mě blízcí chovají ke mě a jak k někomu jinému... myslím si, že je to ale nekonečná kapitola, nikdy to totiž pořádně nevyřešíme a jen jsme smutné...

3 Lea. | Web | 17. října 2014 v 18:23 | Reagovat

Snad ta škola vyjde. Co se týče té holky, rozbrečela? Jak roztomilé :D Já jsem taky děsná citlivka -_- :D

4 Wye | E-mail | Web | 23. října 2014 v 18:08 | Reagovat

[1]: O tom jsem nikdy nepřemýšlela, ale myslím, že na tom něco je.

[2]: Vím, že to asi vyzní blbě, ale jsem ráda, že to neřeším jen já sama. I když bych to nikomu nepřála no.

[3]: Školu si hlavně musím vybrat (y) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama