Still wanna be your love you´re the one I need.

16. prosince 2014 v 22:06 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
B. hrozně fascinuje, jak najednou, když mi náhodou napíše S. na Viber ve škole bo tak, tak to už prostě není takovýto nadšení z toho, že píše, ale prostě něco ve stylu "Hm, tak jí odpovím, až tak za hodinu bo tak, ať si počká. Já taky většinou čekám celkem dlouho, než odepíše." Ne, že bych nebyla ráda, že mi píše nebo tak, jen prostě... asi mám pocit, že to většinou bude zas skoro to samý. Že to bude váznout. A odpoledne, když napíše na skájp, že prostě proběhne takovýty "Jak bylo ve škole?" nějaký vyprávění a pak prostě většinu času stejně ticho. Jako jo, většinou se snažím jí něco vyprávět nebo tak, ale... je mi blbý, když furt vyprávím já.


Včera jsme se k tomum tématu nějak dostaly. Že prej by mi taky něco vyprávěla, ale jak v poslední době žije nicneděláním, tak prostě nemá co. A že to není tak, že když si něco nevyprávíme, tak se nemáme o čem bavit, jen, že prostě vypravování nahodí téma. Hm. Štve mě to. Prostě už jen tak z principu. Chci se s ní normálně bavit. Chci jí ukázat, že tu pro ní furt jsem. A tohle to prostě trochu komplikuje. No a pak taky to, že mám dojem, že s T. se baví úpe v pohodě. Já vím, že se mi to možná jen zdá, ale... eh.

J. mě zval na rande. Well. A jak jsem chtěla, aby mě měl někdo rád... Na jednu stranu je to tak nějak celkem fajn pocit, že by o mě měl někdo zájem a na druhou... tak co no. To druhý přavažuje. Eh. Že prej se mu líbim už přes rok a teď jsem single, tak mě může pozvat na rande a prostě, že mě má rád a tak. Odmítla jsem to, že jo. Protože prostě... mám nějaký svoje zásady a prostě mi přijde hrozně blbý, jít s někym na rande, když dost možná pořád miluju někoho jinýho a tak.

Jsme s B. včera nějak nakously téma psychiatričky a pychickejch problémů. Očividně je na tom podobně jako já, viz. to s těma problémama, kvůli zajímavosti, jak jsem se zmiňovala minule. Je fajn slyšet, že nemám podobný myšlenky sama. A s ní se z toho dá dělat i hrozná legrace. Takže B. se jakou chvíli zabývala tím, že v naprostejch kravinách hledá psychický problémy, jen tak ze srandy :D

Teda. Ona s B. je vždycky sranda. Je to fakt skvělej člověk.

Se prej taky konečně ptala matky a yeah - může se mnou na PragoFFest. Takže tam snad fakt půjdu, huehe.

A že prej mám šanci, vytáhnout známku z češtiny na jedničku. Bitch please. Ne fakt. To je jedinej předmět, ve kterym mi fakt záleží na jedničce. Jakože jasně - jde mi o poslední známky do průměru (a jedna ze škol, na kterou se chci hlásit bere dle průměru), takže chci mít co nejlepší známky, ale v češtině mi každoročně hrozně záleží na jedničce. Tak snad. Doufám, že to nějak zvládnu.

Zejtra mě probably čeká shánění novejch džínů. Yay. Jak já miluju obchody s oblečením, když se mi tam pomalu nikdy nic moc nelíbí. Proč maj lidi v dnešní době tak hrozně divnej vkus omfg? To je všechno na jedno brdo a okoukaný a obyčejný a prostě... ew. Ale někdy maj někde taky supr věci, to bez debat. Ale kdyby spousta z těch eshopů na netu mělo i kamenný prodejny všude možně v obchoďácích... bylo by to awesome.

By the way, už jste slyšeli o tom, že Albatros Media odkoupilo Fragment? Ghh. To jsem nečekala. Ale tak, prej, že těm co s Fragmentem spolupracujou, se nic moc měnit nebude. Takže, recenzáky snad budu mít pořád. Ehm. Ne, že by mi šlo jen o to, ale na rovinu - dostat sem tam nějakou knihu zadara je prostě fajn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 17. prosince 2014 v 17:13 | Reagovat

heh, mám hrozně ráda lidi, se kterýma si můžeš udělat srandu ze všeho.
závidím ti zásady. taky chci zásady.

2 Wye | E-mail | Web | 17. prosince 2014 v 20:17 | Reagovat

[1]: Jo, tací lidé jsou supr.
Kde se zásady vlastně berou? Je těžký je vytvořit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama