Don't say the pain will fade tomorrow: The last thing that I'll feel will be today

15. ledna 2015 v 20:35 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
Stalkuju ask, jestli T. zas náhodou na něco neodpoví (a S. jí to neolajkuje. Proč mě skoro nic nelajkuje a jí toho lajkuje tolik? ...Tak považuju za vážnou věc i lajkování nějakejch hovadin, a co no. Magor. I know.). A trápí mě to, ale zároveň jsem tak příšerně unavená a nemám sílu, že už mi to je vlastně všechno jedno. Ačkoliv mi to jedno neni.

Trápí mě to, ale očividně jsem už tak vyčerpaná, že to nezvládám cejtit a tak prostě jen sedim, čumim, koukám po tom a... nic. A přitom něco. Nevím.

Don't say the pain will fade tomorrow:
The last thing that I'll feel will be today.
Hey.

You, you, you,
Don't you know?
You took upon my soul.
(I'll never feel this way again)
You, you, you,
Don't you know?
you put me on my knees
and cut my bones.
(I'll never feel this way again)

(Ah... díky Ang, díky.)

Už jsem se nějak odnaučila tolik stalkovat a řešit, že jsme si nenapsali tak a tak dlouho. Prostě... koukám po tom, ale... není mi to jedno, jen prostě.... viz. víš.

Překvapivě to platí i k tomu, že jsme spolu včera prohodily jen pár vět. A že pak odcházela a ani se se mnou nerozloučila bo tak. I když to se mě pořád dotklo a zamrzelo víc než tohle, to jsem ještě měla nějaký zbytky síly nebo já nevim.

Chci aby někdo přišel (nějakej princ na bílym koni, lol. Anebo princezna. Třeba S...) a odvedl mě od tohohle všeho pryč. Někam hodně daleko. Od svýho života. Od svejch myšlenek, pocitů a citů. Od sebe samý.

To by bylo tak skvělý.

Asi... asi bych prostě chtěla, aby mě někdo zachránil. Jakože... ne, že bych potřebovala zachraňovat, protože... já to zvládám, nejspíš, celkem, nezvládla jsem to asi jen teď nedávno, jak jsem napsala S., že mi chybí. Zkrátka jen pro ten... pocit. Že mě někdo zachrání, že na mě někomu tak záleží a že mě má někdo rád. Že si mě někdo všímá natolik, aby usoduil, že potřebuju zachránit bo tak. A jasně, ideálně, kdyby ten někdo byl S. Ale to se nestane. Vím to. Uvědomuju si to. Stejně jako to, že už spolu prostě nebudem, ať to chci sebevíc. Já to všechno vím.

Jen... Furt prostě doufám, že třeba se mejlim. Že to třeba přece jen vyjde. Kéž by.

Už mi mimochodem vážně hrabe hrabe. Jakože, čím dál víc. Viz. B., když jsem jí dneska položila svůj nejnovější gejniální dotaz ohledně toho, jestli by se mnou S. díky tomu třeba zas byla a ona se jen zasekla uprostřed chůze a jen na mě čuměla jakože "Panebože tobě už vážně kape na maják, co to zas vymejšlíš". Ale jakože... to nebyl, žádnej reálnej plán! Spekulace o něčem, co by ani nebylo možný!

Měla bych se učit, ale hm... Nechce se mi. Jasně, měla bych si říct, že prostě přetrpim tyhle tři testy (teda dva a jedno zkoušení, but who cares... I rlly not) a už se na to můžu vykašlat, neb už známky na první pololetí budou uzavřený a prostě... Vyřešeno. Pak si na to zas můžu kašlat, jak chci, jen abych nepropadla. //K... Teď to asi zní, že mám blbý známky, ale, hm, nemám, vidím to na dvě dvojky, eh. A je mi to fuk. Well.

A mám jedničku z tý češtiny, ale, um... prostě, na to, jak moc jsem po ní prahla jsem z ní zkrátka nebyla nijak nadšená, prostě jen "Hm, bezva, mám to.".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 15. ledna 2015 v 21:34 | Reagovat

U Lostů je asi nejzajímavější, že Ianovo zpívání není moc srozumitelný. A tak člověk nikdy přesně neví, co tam říká. um. (Děkuju, děkuju, že se ti ta písnička líbí. Já jen, fakt ráda vidím lidi, co mají rádi aspoň něco od téhle kapely... Protože oni znamenají TOLIK.)

Bude to těžký. Zbavit se toho všeho a nechat to umřít. A bude to bolet. Kéž bych teď mohla být optimistická, ale .. vždyť víš. Protože my ve filmu holt asi nejsme...

Trochu ti závidím to vysvědčení. :)

2 Wye | E-mail | Web | 16. ledna 2015 v 15:03 | Reagovat

[1]: (Nedivím se, že pro tebe tolik znamenaj, protože oni jsou vážně úžasný. Není to to první, co od nich slyšim, slyšela jsem toho víc a jako asi jsem nenašla nic, co by se mi nelíbilo ^-^)

Jo, to bude. Hm... Škoda, to s tím filmem jakože.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama