Just once tried to wrap your little brain around my feelings, just once please try no to be so mean

24. ledna 2015 v 10:41 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
Doprdele, přemejšlí ona vůbec? Vážně mi musí vyprávě, jak volá s T. a přijde její mladší bratr, začne si s ní povídat, tak s ním povídá a T. po za chvíli naštvaně odejde? Vážně? Jo, je to vtipný, ale kurva.... To jí nenapadne, jak mi asi je? Co mi tim způsobuje? Bo se mi tim snaží dát jasně najevo, že nemám šanci a ať už táhnu nebo co? Ať už de taky doprdele. Já na to nemám. Už prostě ne.

At the same time, I wanna hug you
I wanna wrap my hands around your neck
You're an asshole but I love you
And you make me so mad I ask myself
Why I'm still here, or where could I go
You're the only love I've ever known
But I hate you
I really hate you, so much
I think it must be

True love true love
It must be true love
Nothing else can break my heart like true love
True love, it must be true love
No one else can break my heart like you

Just once tried to wrap your little brain around my feelings
Just once please try no to be so mean
Repeat after me now R-O-M-A-N-C-E-E-E
Come on I'll say it slowly... ''romance''
You can do it, baby

Kay. Já vím, že ať už na to mám nebo nemám, nevzdám se jí a nepošlu jí ze svýho života pryč. Protože na to prostě nemám. Ale kurva... Proč mi to dělá? To mi neříkejte, že je tak blbá, že jí nedojde, jak moc mi to ubližuje. Protože ona neni ani trochu blbá, naopak. A jestli mi tim fakt chce dávat najevo, že má T. radši a že já už jsem pro ní fakt jen obyčejná kamarádka... Mně je to jasný. Tak ať to nedělá. Ne takhle.

Jo a ještě se v tom piplej. Woe. Mě je u prdele, že je ten její bratr svůdník. A je mi uprdele, že ji tím asi hodně naštvali.

A ani nemůžu brečet a nemůžu si ublížit, protože právě přišel bratr a prostě. Grrr.

Stejně je to ironie, jak jsem vždycky nadšená, když mi přijde zpráva, protože doufám, že to je ona, o to víc nadšená jsem, když to vážně je ona a pak tohle. Hihi. Sranda.

Nah a to mi ještě před pár minutama bylo celkem fajn a tak. Panebože. Já ji nesnáším. A přitom ji pořád nemůžu přestat milovat.

No jo jasně a odpověď T. na asku, že se bojí, že ji ji někdo vezme, mi taky moc nepomáha.

Do hajzlu. Já to tak nesnáším. Všechno. Nezvládám to. Nemám na to. Nestojím o to. Chci od toho všeho pryč. Vemte mě někdo pryč, prosím. Anebo mě zabte. Ono je to jedno. Jen prostě... Zastavte to někdo, prosím.

Vlastně... Mám srdce na prach, tak miniaturní prášek, už tak dlouho... Neměla bych už bejt mrtvá, kurva?

Panebože. Heeeh.

Chjo. Já nevím. Prostě... A to jsem myslela, že další článek tu by mohl bejt trochu pozitivnější, víte? O tom, že řekla něco hezkýho. Protože řekla. Ráno. A včera. A prostě. Eh. Taky jsem chtěla mluvit o tom, jak mám hroznou potřebu změnit svůj život, ale přitom to jediný, na co bych se asi zmohla jsou nový profily na sociálních sítích a možná bych si něco koupila na sebe... ale jen něco málo, protože se mi nechce utrácet za oblečení a tak. Hrozně jsem chtěla, abych v dalším článku napsala, že je to teď celkem fajn. O tom pěknym. A nah... nakonec to prostě nejde, protože tohle.

Já nevím. Chci to... mít za sebou. Asi. Nejspíš. Včera jsem spekulovala, že už se jí vážně zeptám, aby mi plně řekla, že ke mně už nic nejcejtí, že miluje T. Jen prostě... že by mi třeba to, kdybych to slyšela, krom toho, že by to ještě víc rozbilo ten prach na menší částečky, že by mi to třeba pomohlo... posunout se dál. Problém je v tom, že... na druhou stranu se asi nechci posunout dál. Protože to chci zpátky. Nechci, aby to zmizelo. To co k ní cejtim a tak. Jen chci, aby to ona ke mně zas cejtila stejně. Abychom zase byly spolu. Nevím. Nevím. Nevím. Ničí mě to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 24. ledna 2015 v 12:08 | Reagovat

Jsou chvíle, kdy je asi lepší to nechat za sebou, protože nejistota tě bude zabíjet mnohem víc než cokoli jinýho. Vážně... zkuste to promluvit, nebo tak něco. Protože tohle o moc dýl nepůjde...

but you'll make it, alright? you'll make it and you're gonna be fucking happy.

2 Wye | E-mail | Web | 24. ledna 2015 v 17:06 | Reagovat

[1]: Já vím, že jsou, ale prostě... Tohle není nejistota, mně je jasný, že to tak je a nepřipouštím si, že není, jen jsem to ještě naplno neslyšela od ní.

I don't know. Probably. But in every way... I want to see her first. I don't know why. Nah, maybe I know. Maybe I still hope she'll fall for me again, when she'll see me...? Heh. Stupid naive girl.

3 ly | Web | 25. ledna 2015 v 11:48 | Reagovat

já tě chápu, za celou tu dobu jsem se svýho certain someone na stejnou věc schopná zeptat nebyla, protože prostě... nejistota je k ničemu, a i když sama třeba víš, že to tak je, slyšet to naplno od někoho by asi bylo ještě horší, no... ale asi by to pomohlo..

just hold on, it gets better. :) maybe she will come back, and if not, someone else might cross your path and who knows what will happen :) just let time do the healing, i guess, since there's nothing else to do.. :)
(sorry... this is how i "optimism":\)

4 Wye | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 22:06 | Reagovat

[3]: Jo prostě, slyšet to, zkrátka... možná by to pomohlo, ale... nechci. Prostě ne. Nemám na to. Myslím.

I know, it'll be better but... when? I don't want wait. I feel now and... it's the most important. Maybe. But, yeah I'll just survive and... one day it'll be good. I know. Just... I'm so tired of this waiting, you know? Don't sorry. Thank you. //Šit, dat ingliš :D

5 Cindy | Web | 29. ledna 2015 v 12:42 | Reagovat

"The only way out of the labyrinth of suffering is to forgive."
Ale někdy to teda nejde. Mám / troufám si říci už i měla/ jsem něco podobného. S nejlepší kamarádkou.
Jinak, ta knížka se jmenuje Ten kdo stojí v koutě. Je i film- Charlieho malá tajemství, hraje tam Emma Watson a Logan Lerman :)

P.S. Pevně doufám, že všechno bude lepší a bude, neboj :)

6 Wye | E-mail | Web | 29. ledna 2015 v 14:19 | Reagovat

[5]: Aljašká OwO

Napadlo mě, jestli to není z Charlieho, ale nebyla jsem si jistá. A doufala jsem, že mě třeba seznámíš s nějakou další knihou, co má hlubší myšlenku, tak nic :D Charlieho jsem četla, je to naprosto dokonalá kniha ♥

Vím, že bude, ale... nebaví mě čekat.

Děkuju :')

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama