This awkward silence makes me crazy

8. března 2015 v 14:28 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
Se prostě neustále snažim nepřemejšlet a nepředstavovat si S. a T. (Nevím, proč mám občas tendenci si to představovat, proč mi to leze na mozek. Nesnáším to. Možná je to ale proto, že si je prostě nedovedu představit spolu. Že si S. nedovedu představit s kymkoliv jinym než se mnou. S kymkoliv jinym je její představa prostě hrozně divná.) No, tak se mi o nich dneska zdálo. Yay! Díky, mozku!


Jsem včera volala s kamarádem a on se pak mimojiný ptal, jestli mě to, že jsme se rozešly mrzí. Lol. Really? A pak povídal, že ho to taky mrzí a že nám to hrozně slušelo a tak. Mám takej dojem, že si neuvědomuje jak moc mě tohle bolí. Jakože, vím, že on mi nechtěl nějak ublížit, bo rozesmutnit, se prostě ptal, no.

Taky konstatoval něco o tom, že je S. s T. Jsem nepochopila, jestli tim myslel to, jak je u ní teď T. na víkend anebo jakože spolu choděj. Jsem se neptala. Bojim se slyšet odpověď. I když mám dojem, že spolu asi jsou, prostě jen, necu to slyšet.

Na druhou stranu. Bolelo to všecko míň, jak bych čekala. Asi si prostě fakt přivykám a smiřuju se s tím, no. To je, hádám, dobře. Ačkoliv nevím, jestli to chci. Hah.

Už tim neustálým stěžováním si, fňukáním a litováním se, seru sama sebe. Ale i tak to pořád dělám a nevim... Možná to jinak ani neumim?

Ale kurva, jak tu chci přežít, když jsem tak v háji jen z toho, že se se mnou rozešla holka? Nechci. Budou se dít horší věci a prostě... Mám tendenci se hájit tim, že prostě tohle nebyla taková ta láska a takovej ten vztah, co moji vrtsevníci mívaj, že tohle prostě bylo vážný a že jsem fakt věřila, že ona je ta pravá, že i když na ni koukám bez růžovejch brejlí, tak mi přijde jako ta nejúžasnější holka, jaká kdy existovala a bude existovat a prostě... Jenže částečně už prostě začínám věřit takovej těm lidem, co tvrděj, že v tomhle věku nemůžu vědět, co je skutečná láska a tak.

A pořád doufám, že se to všechno ještě napraví. Neplněj se věci, když v ně vážně věříme a doufáme a tak? Doufám, že jo. I kdyby se měly splnit až za kdo ví kolik let. (Ok, to trochu kecám. Já to chci hned, ale spokojila bych se i s tim za dlouhou dobu.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 8. března 2015 v 20:17 | Reagovat

Ale kušuj, spousta lidí ani v dospělosti neví, co je "pravá láska" - a upřímně, jestli to tak v ten moment cejtíš, tak to tak v ten moment je. Prostě... Jo.

A jak říkám... Třeba jednou, za pár let, zas budete spolu. Však víš. We have the rest of our lives.

:)

2 Someone Invisible | E-mail | Web | 8. března 2015 v 21:54 | Reagovat

Řekla bych na to něco povzbudivého...ale... you know...

Jenže mě chybí jeho objetí, jeho ruce, jak se držely, jeho hlas, to, jak se usmíval, jak vyslovoval moje jméno, teplo jeho těla, když jsme vedle sebe leželi, tlukot jeho srdce. Jeho oči, modrý a hluboký. Jak jsme spolu tancovali, povídali si... A vůbec...

A jo, snad...Jednou tu přece musí bejt ty lepší časy... (A láska... láska... kdo vůbec ví, co to je? Pro každýho je to něco jinýho, tak nikdo ani nemůže vědět, jestli víš nebo ne co to je :) )

3 Fredy Kruger | 9. března 2015 v 22:52 | Reagovat

" Hele!  támhle jsou světla !"

... " Je tam ples ! kurwa... jdem tam !"

" Však... nemáme plesové šaty !
nemám frak !" ... " Nemám jej taky !"

Dvojice : Petrr  Wuull,  Frantischek  Kraawa
stojí  a o tomto přemítává ....
... " Ale co !  serem !"  ... " Jdem tam, vždyť... co by ???"

... mužové stojí již u budovy !!
Portýr... a všichni jsou nazí !!

" Nuž pojďte !... pojďte mí drazí !
dobrý večer  vám přeju !!"

... Jim došlo !! ... "Jsme na plese  geyů !!"

" Jestli jsi Pepýk, tak vem svého Frantu,
vítám vás na plese ".....
Vtom vrzlo v pantu !

... "Vidíš ??... tu sud mají lubrikantů!"
... " Cože s tím provádí ???"

" Co asi ??
... já písek tam nasypu  ze  kapsy !
Teď  prchejme !!"

Uprchli ve mžiku !!

Serie strašlivých výkřiku
z vykřičeného  slyšet je podniku !

" Prchejme dál !  tu nemůžem  ostat !!"

... již několik nahých  vyběhlo postav !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama