Are you crazy?

30. dubna 2015 v 18:27 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
Blíží se AFko a mě už se tam vlastně vůbec nechce. Protože matka. Protože S. a T. Doufala jsem, že se mi prostě podaří, se jim celej den vyhejbat a ono ne. Cuz kamarádka má narozeniny, tak si tam chtěj přijít a povinně jdu (s B. (která ji ani nezná) a ještě jedním kamarádem (ten ji zná), kteří tam jsou se mnou) s nima. A já nechci. Fakt hrozně moc nechci, doprdele. Jenže jí prostě nemůžu říct, že nepůjdu, už jen kvůli tý kamarádce (ačkoliv by jí to možná bylo uprdele, idk, ale je mi to blbý). Ale taky jí to nemůžu říct, protože jí prostě nemůžu říct, že to je kvůli ní a T. a protože je kurva nechci vidět spolu, protože to kurva bolí a protože ji očividně pořád miluju.
A pořád si říkám, jestli doprdele není padlá na hlavu. Už zas, že kdy odjíždíme a že oni v půl osmý a že bychom s nima mohli na autobusák, cuz je hned vedle nádraží a prostě jen... I kdybych k ní kurva nic necejtila, tak mi prostě nepřijde zrovna vhodná snaha, furt někam tahat svou bejvalku, když tam bude i vaše nová přítelkyně, se kterou jste ji ještě ke všemu podvedli. No ne?
Ale taky tu jsou i taký pozitivnější nápady jako: Třeba mě prostě fakt hrozně moc chce vidět, protože už jak jsme se viděly na 4Pets, ji nahlodalo, jestli ke mně furt něco necejtí a teď mě chce vidět, protože doufá, že si to tak ujasní anebo chce vidět, jak budu reagovat na T. a doufá, že se ukáže, že ji furt cu, protože ona chce mě a nebo něco takový, chápete. A vím, že na tom nic není, ale už asi víte, že o tom přemýšlet nepřestanu.

Oh a T. k ní jede už dneska a půjdou spolu do kina na Avengery a prostě... sere mě, že s ní půjde do kina, protože se mnou v kině nikdy nebyla. A taky mě sere, že to uvidí dřív, jak já, protože já to chtěla vidět dřív. (Idk why.)

No a B.... B. mi ji připomíná a očividně se prostě rozhodla, že spolu nakonec budem a tak. Viz. "Vy spolu skončíte, právě jsem přišla na to, že to vím." Jako trochu lol, nom. Ale zní to pěkně.
"Ty chceš začít kouřit?" "Ne, já si je chci jen zkusit koupit! Jestli mi to prodaj!" "A k čemu ti pak budou?" "Co já vím." "Je jako budeš mít, kdyby někdo neměl?" "No jasně! A pak jednou nabídnu nějakýmu úžasnýmu klukovi a nakonec z toho bude láska na celej život!" "Ne, nebude, protože tvoje láska na celej život je S*** a ty to moc dobře víš!"
Jo a jak jsem se zmiňovala, že to vypadá, že bude s tím mým kamarádem, no... Zbožňuje jeho internetový já, nenávidí jeho irl já ("Panebože, já s ním nikam nechci! Nemůže ho třeba přejet autobus?") a on se do ní očividně úplně pozbláznil. A včera jí vyznal lásku. Klečel před ní (v parku, kdo se kurva ptá holky, jestli s nim bude chodit a KLEČÍ V PARKU?!) a tři hodiny předtim plkal o tom, jak se to bojí říct a tak. A ona mu prostě nemohla říct ne. A nenáviděla za to sebe a jeho a protože ho sakra nechce a nesnáší. No a dneska už mu prostě nakonec oznámila, jak to je, s tim, že by mu stejně nevydržela lhát dlouho. Hah. Je mi jich celkem líto. Obou.

Místo psaní tohohle bych asi spíš měla utírat prach a převlíct bratrovu postel, cuz u nás má zítra spát B. (pokud se neozvu, tak mě sežrala, ok?). A já nevím. Poslední dobou hrozně lehce vyletim a všichni mě serou a všechno mě sere.
Kay, úplně všichni a všechno ne, ale je toho hrozně moc.

Jo a tak jsem jako teda matce oznámila, že jsem bi a chodila jsem s S. Cuz jsem totiž zmínila, že kamarád je bi a ona se na něj hrozně vyptávala a pak se vyptávala na mě a já nevim... prostě jsem to řekla. Well. Očividně jí je to celkem fuk, což je fajn.

Oh. A jako... právě prostě bezeslova odešla a hlavně, ani se mi neobtěžovala odpovědět na zprávu? Kay, no.

Jsem fakt neskutečně unavená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 30. dubna 2015 v 21:09 | Reagovat

Ah. Kdyžtak napiš, já tam někde budu a nejspíš tam poblíž mě bude i chlast. Však víš, na problémy se líp zapomíná... meh. kecy. nevím fakt nevím prostě... to je fuk. kdyby ses chtěla schovat, víš kam volat. meh.

lidi fakt uměj nevědomky ubližovat, že?

2 Wye | 30. dubna 2015 v 22:54 | Reagovat

[1]: Nah, děkuju moc. Fakt neskutečně si toho vážím, víš?
Se určo ozvu, ať už se budu chtít schovat bo ne ^-^

Yeah, to uměj.

3 Aries | E-mail | Web | 2. května 2015 v 12:37 | Reagovat

..reakce mamky, podle mě, není lhostejnost. Jen si to třeba potřebuje srovnat v hlavě.. Já si u mé mamky představovala reakci několik týdnů, než jsem se odvažovala ji to říct. A místo otevřené náruče se mi dostalo ,,Aha.."
Teď, po několika měsících, je to lepší, už to vstřebala..
Všechno chce čas, hromadu času..

4 Wye | 3. května 2015 v 7:05 | Reagovat

[3]: No jo, možná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama