I'm home, bitches

4. září 2015 v 17:16 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
Jsem doma něco málo přes půl hodiny a už brečim kvůli S. a faktu, že maj s T. "po osmi měsících vztahu společné fotky". Nemám tušení proč, dopíče. Možná protože jsem s ní sama chtěla fotku kdovíjak dlouho a lol, to jediný, co se podobá společný fotce je fotka, kde jsou naše nohy, její ruce a část trupu. Možná protože jim to prostě nepřeju a štve mě, že jsou furt spolu. Možná protože jsem prostě píča a idk.
Sere mě to. Fakt. Jako dopíče... Kdybych k ní něco cejtila, ok, ale takhle je to jen divný.
(Jooo, bylo by to jednoduší, kdybych těma dvěma furt nestalčila ask, jenže prostě... to už je zvyk.)

Adapťák nakonec nebyl tak zlej, jak jsem se bála. Ty lidi působěj hrozně fajn. Hlavně kluci teda, u holek prostě... idk, co si myslet, jako, taky působily mile a tak, ale... nevim, u těch kluků to bylo takový doopravdovější? Neni tam žádná holka, která by mi byla fakt mega sympatická a jako "Jooo, s tou se chcu bavit!", ale s některejma jsem se bavila víc a jsou fajn, asi. Já nevim, neznám je, chápete. Navíc... zprvu takhle asi všichni působěj mile a ažpak se víc projevjej, ne?
V buse jsem seděla s tou holkou, co si sedla vedle mě ve třídě a pamatovala si mě z příjimaček, R. Ukázalo se, že je otaku a taky mi ukázala jednu hrozně super skupinu - Yellowcard, chtěla jsem sem od nich dát tématicky nějakou písničku, ale mám pomalej net, tak jsem na to líná, srry.
Třídní působí taky mile, eh.

Ubytování byl děs, lol. Asi jsem rozmazlenej Pražák, ale jako co, no. A nevařili moc dobře.

Kurevsky mě bolej nohy, stehna. Jo, to mi připomíná - většina těch holek je drobná a úpe hubeňounká, pomalu kost a kůže a ty jejich nohy a omg... přijdu si vedle nich tlustá as fuck.
Celej víkend se nehnu z domu, lel.

A jak jste se měli vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 5. září 2015 v 19:32 | Reagovat

Yellowcard jsou dobří.

zvláštní, že když někam fakt moc nechceš, většinou je to nakonec celkem v pohodě. heh.

2 Wye | Web | 13. září 2015 v 21:27 | Reagovat

[1]: Uh, fakt? To jsem ještě nějak nezaznamenala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama