Lay me down and let me go

13. prosince 2015 v 22:23 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
Je mi zima. Fakt šílená zima. Na nohy. Ty mrznou. A obličej hoří. Jakože da fak? Proč? Děsně nepraktický - buď budu muset snášet to horko, anebo můžu otevřít okno, což moc nepomůže a ještě se mi nohy kompletně proměněj v kusy ledu. Uuuuh. Jedno lákavější než druhý. Co z toho? Asi tu neni šance, že to značí, že jsem děsně nemocná a měla bych bejt zejtra doma, co? Kde je vůbec teploměr???


I can't wait to run

Zasraná S. Zasraná S., co počká, až budu konečně relativně v pohodě, až nebudu mít tendenci ji nikde nějak stalčit, až mi bude ukradená, a pak přijde s tím, ať se jdeme bavit zas jak dřív. A baví se se mnou.
A hraje LoLko.
A volá při tom hraní.
A povídá si.
A má pěknej hlas.
A vůbec nepůsobí jako taková píča, jako jaká mi přišla.
A hlavně mě tim nutí o ní zase přemýšlet a řešit.

Včera, při sledování Hanny Montany, jsem si uvědomila, že kdyby byl život film, vim asi celkem přesně, jak by skončil. Nevim, asi jste Hannu Montanu neviděli nebo se alespoň nepamatujete, co? Jde o vztah Miley a Jakea. To jak on je do ní nejdřív zamilovanej, ale ona ho nechce, pak ho chce taky, pak jsou spolu a zjistí, že to neklape. Pak jak jsou kámoši, ale nakonec se zase daj dohromady. Vlastně, je to ještě komplikovanější, ale jsem líná to víc rozebírat.
Nevim, mám dojem, že po tom všem bych ve filmu nakonec skončila s S., ne? Tam by to dávalo smysl a byl by to romantickej happy end, ne?
Nevim, nezáleží na tom. To jen tak o tom uvažuju. Ještě, že to film není, asi.

Hahaha.
Mám fakt skvělý kamarádky. Jedna mě děsí tim, že mě S. bude pronásledovat až do smrti a druhá je přesvědčená, že do konce prváku spolu skončíme. Chtěla se vsadit, ale nakonec to neudělala, protože bych s ní prej pak nakonec akorát nebyla jen proto, abych vyhrála sázku a ona nechce stát v cestě lásce. Lol, tyvole. Co to hulíš, brouku?
Nejhorší je, že mám fakt tendenci o takovejch věcech přemejlšet.
Nejhorší je, že mám fakt možná trošičku strach, abych k ní nakonec něco přeci jen zas nezačala cejtit.
Zmiňovala jsem se, jak došla řeč na její triko a jak mě napadlo, jestli všechny ty city k ní nezůstaly v tom triku? Je to blbost, vim. Ale mám děsnou chuť to otestovat.

A hrozný je taky to, že nemám ani tušení, kam tohle povede. Přece nemůžem začít zas bejt úpe mega kámoši, ne?

Ptala se, jestli je blízkej frend anebo jen frend. Prej myslela, že blízkej. How? How she could?

Pak se ptala, jestli mi je bližší ona nebo T. Po tom, co mi odmítala uznávat, že nevim, jsem teda řekla, že asi spíš ona.
Lol, hádejte, co mi pak sdělila T.? Že po tom prohlašovala, jak by mě zvládla znovu sbalit, prej za jedno odpoledne. Jakože celkem lol, tyvole.
Když S. zjistila, že mi to řekla, tak se hrozně omlouvala, že to bylo ošklivý a že to nebylo myšlený vážně a jako wtf, lol, idc, honey, idc. A proč jí na tom vůbec záleží? Má jí to bejt ukradený. Já jí mám bejt ukradená, kurva.

Nevim (po kolikátý dneska už?). Normálně bych tyhle věci říkala B., ale seru na to. Stejně by ji to nezajímalo. Stejně mi už píše skoro jen kvůli sdělení novinek ohledně jejího crushe.
Jsem doufala, že se příští tejden třeba uvidíme, ale pak mi napsala, že crush má už prázdniny a bude celej tejden sám doma, tak hádám, že se bude snažit nenápadně nasrat k němu a hrát s nim nějaký počítačový hry (jako dík, že mně už tak dlouho slibuješ, že si se mnou zahraješ LoLko a furt nic) nebo s nim někam jít nebo něco.
Já jen... nevyčítám jí to. Jen prostě... mrzí mě to? Vlastně nemrzí, ale jakože mrzí. Já nevim, dopýče. Jsem prostě děsná, sobecká kamarádka.

Chtěla bych něco cejtit, you know. Asi. Nevim.

Zas jsem schopná poslouchat Ashes Remain. Je to dobře? Špatně? Znamená to něco?

Zima. Horko. Fuck.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 16. prosince 2015 v 8:41 | Reagovat

když jseš sobecká kamarádka vůči další sobecký kamarádce, neni to sobecký, akorát to většinou blbě končí.

je na piču jak člověku může někdo zůstat v hlavě tak dlouho, co? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama