We’d best not waste the light

10. prosince 2015 v 22:35 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
S. se se mnou chce bavit jako dřív. T. mě o něco poprosila a bavily jsme se. B. pořád řeší crush.

Ta S. je hrozně wtf. Mi před pár dnama psala, tak good, jenže pak najednou "Pojď se zas bavit jako dřív :D" a prostě are u fucking kidding me. Znáte ty scény, kdy hrdinu chytne nějaký cosi a začne ho to stahovat do nějakýho víru/nekonečný propasti/tak něčeho a on se jen snaží udržet a křičí poslední slova, než to ho to stáhne? Nějak tak jsem si připadala.
Jsem se smála, že jestli si jako uvědomila, jak jsem boží a že se se mnou chce zas bavit a ona, že blablbla a odešla, než jsem stihla odpovědět. Pak otevřu twitter, upozornění na jendu zprávu. To rozkliknu a leknu se, protože S. a "Tady mi muzes psat jak chces a kdy chces :3", což bylo prostě... divný. Jako lol, čumte na to, že to zní až úchylně?

I'm not ready for what's to come
(Forget Me Not od Marianas Trench, nenašla jsem na yt video :'-))

Hrozně mě pobavila větou "A nevim, jestli jsem ti pořád nějak blízká.". Vždyť tě neznám, ty blbko.

Nejhorší asi je, že působí i fajn, ne tolik píčoidně, jenže prostě... já nevim. Konečně jsem ji přestala skoro úplně řešit. Konečně jsem měla pocit, že je nějak za mnou a pak přijde a začne s timhle a prostě, doprdele, nemůžeš mi dát pokoj? Já už nechci. Jenže tohle jí těžko řeknu.

A řikala jsem, že se příští tejden možná uvidíme?
Což je další bod, dneska prej, jestli chci dárek kdyžtak. Já, že ne, ofc. "Smůla, stejně něco dostaneš." "Ale come on, bych ti taky musela něco kupovat a to je složitý, já jsem líná a nechce se mi nic vymejšlet a tak." "Smůla. Kdy jsme se viděly a nic se nedaly?" "Na AFku!" "Tam jsi se s náma ale nebavila!" blablabla, mimo téma a tak teď vůbec nevim.
Dopíče. Nechci jí nic kupovat. Nemám tušení, co jí koupit. Nejen konkrétní nápad, ale hlavně nevim, jestli teda bude fakt něco ona dávat mě a jako co jako... jestli fakt jen nějakou píčovinu nebo co jako... abych nekoupila něco až moc hovadinu anebo zas něco moc... vážnýho a prostě... Proč mi to doprdele dělá?

Prohlásila, že co není se mnou, nemá přehled v knižních novinkách a já nevim... Bylo to takový divný, ne úplně příjemný od ní slyšet to "co s tebou nejsem".

Zjistila, že škola přímo vedle školy se jmenuje stejně, jako se jmenuje základka, kam chodila. Začínám mít vážně takovej blbej pocit, že mě pronásleduje. Proč, kurva, proč???

Psala jsem T. v úterý, abych jí popřála k svátku a začala se se mnou bavit. Dneska mi psala, jestli bych jí náhodou nebyla ochotna něco vyzvednout, poněvadž R. je nemocnej a ona se sem nestihne dostat. Tak já, že jo a bavily jsme se a hm. Ona je fajn.

Je funny, jak jsem si psala s oběma a obě šly spát ve stejnou dobu, lol.

A když jsem zmínila R. - pamatujete, jak se se mnou víc bavil? Jak se mnou řešil svoje depky a tak? Jak se ozval, když ho něco trápilo nebo něco? Hhh. Už zas se skoro nebavíme. Just so... thanks T., thanks S. A hlavně thanks R., že jsem se ti očividně hodila, ale teď se zas ozvaly ty dvě a jsou vhodnější. Thanks, rlly.

But I wanted you to know
I still need you my friend

No a B. S jejím ex-crushem se rozešla holka a začal se jí svěřovat. Ona má současně crush, o kterym do tý doby pořád mluvila. No, teď se do toho přidal ex-crush, ze kterýho je pro změnu už zas crush a tamto je jen frend, do kterýho by se třeba mohla zamilovat... A doprdele. Za prvé, jak moc špatnej člověk jsem, když v to její tvrzení, že je do někoho zamilovaná už nevěřim? Já vim, že za to nemůže, ale mám pocit, že to vždycky chvíli vypadalo, že je zamilovaná do jendoho, pak jí to přešlo, pak do druhýho, pak ti dva, pak jen jeden, teď zas druhej a... Nevěřim, že to může bejt všechno doopravdová láska. Já vim, neměla bych soudit, ale nemůžu si pomoct.

Co se s tím současným crushem rozešla ta holka, nemele o ničem jinym, což by mi nevadilo, to bych jí nikdy nemohla vyčítat, vždyť s S. jsem byla to samý. Jenže ona... já nevim. Mám pocit, že se bavíme skoro jen o tom. Co víc, když jí pak napíšu něco jinýho, kolikrát to buď odignoruje a pak "Jéé, já myslela, že jsem ti odpovídala! *odpoví* No a on blablabla", popřípadě vypadá až podrážděně, když melu o něčem jinym. Třeba teď o S. Tak sorry, že jsem trochu vykolejená z aktuální situace. Když úplně nepochopim o co jde, mám pocit, že se uráží, protože ji přijde, že nechápu, že to je pro ní důležitý. Ale jde o ten celek - mám dojem, že mě odsouvá na druhou kolej.

Řekla crushovi, že s ní nikdo nechce před Vánoci do obchoďáku. Nikdo. Hlavně, že jsme se bavily, že pudem dárky shánět spolu. Tak thanks.

Prostě mám dojem, že se jí taky jen hodim. Ale že přinejhoršim mě může nahradit někym jinym, když bych přestala vyhovovat a prostě... Oh gosh, ona je ten nejbližší člověk, kterýho mám. Jo, bavim se s jinejma lidma, ale ona je poslední, co mi je fakt blízká.
Já vim, že prostě crush, jenže omg, já jsem tady a jsem taky člověk a prostě... oh.

A tak tu brečim a nic necejtim, tradičně. Ale brečim - aspoň něco, ne?
Tuhle jsem měla dojem, že jsem jí dost nasrala/ublížila jí a bylo mi to fuk. Uvědomuju si, že jsem asi nejhorší kamarádka ever a je mi to jedno.

Tohle je špatná chvíle. Ale takovejch tolik neni. Většinou jsou neutrální. A občas si přijdu pozitivní a sluníčková a to je děsně wtf a když o tom začnu přemejšlet, tak se mi to krutě nelíbí, lol. Ale stejně. Většinou je to vážně tak nějak v pohodě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 16. prosince 2015 v 8:46 | Reagovat

hej. jasně že jí na tobě pořád záleží a tak. akorát má prostě plnou hlavu něčeho jinýho a .. já nevim, možná jí řekni? že to není úplně oukej?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama