Stay awake

11. března 2016 v 0:15 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
Mám pocit, jako by se v tý hromadě suti, tam uvnitř mě, co pohřbila mou schopnost cítit, najednou otevřela díra a zničehonic těm emocím nic nebrání v tom, aby si mě našly. Ale ony se skoro nehnou, dál tam leží, jen mi připomínají, že to tam někde všechno je, že se nemůžu věčně tvářit, že neexistujou, že před nima nakonec nikdy nemůžu utýct. A já se pro ně nemůžu natáhnout, nevím jak. Nejspíš o to už snad radši ani nestojim, you know. Vím jen, že to je jedna z těch chvil, kdy nejsem schopná už ani sama sobě tvrdit, že jsem naprosto v pořádku, že je se mnou všechno tak, jak to má bejt.

Pamatuju se, že jsem dřív čekala, že ta necitelnost nevydrží, a že dřív nebo později na mě všechny ty emoce, co jsem necejtila, budou muset spadnout. Už se nebojim, že to spadne, protože vím, že to nemá odkaď padat, protože je to pohřbený tak strašně hluboko.

Chci její triko. Blbej nápad. Nevadí. Hlavně, že dejchám.

Zapálila bych si. Samozřejmě, přesně v den, kdy jsou matka i bratr doma, co na tom, že několik předchozích dní jsem tu byla sama. 'Hey, ever just say fuck it?' Hh.

I'm sicker than I thought
I'm fighting what I fought
I'm right back where I started from
Backwards leaving
Gamely beating

Nana.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama