Červen 2016

No more time, today

8. června 2016 v 19:23 | Wye |  Aktuálně z ničení světa
Prej bych se měla ozvat.

Vlastně jsem to zvažovala už dřív, ale pak jsem ten nápad poslala k ledu. Ale teď si říkám, že když byl někdo tak vytrvalej a wow, že zvládal číst ty moje žvásty do teď, asi by nebylo úplně fér, jen tak zmizet a nic neříct.
A navíc bych se měla učit zeměpis, tudíž je logický, že musím jít dělat všechno okolo.

But there's still tomorrow
Forget the sorrow
And I can be on the last train home
Watch it pass the day
As it fades away
No more time to care
No more time, today

Takže. Dejchám. Pořád. To je asi to nejdůležitější, co můžu říct.

Jsem mega unavená (ostatně jako vždycky) a zase jsem se pustila do Glee a awawawaw. Spím v jejím triku. Kadeřnice mě zas ostříhala úplně dementně a neskutečně mě to vytáčí. Vzdala jsem se všechn snů o obarvení vlasů, protože jsem vydedukovala, že lav of maj lajf je na zrzky. Skoro vůbec nečtu. Nechci trojku z chemie, ale absolutně nechápu tu hovadinu, ze který v pondělí píšem. Nějak se mi povedlo odevzdat všech sedm čtenářských deníků.
Jo a předminulej tejden nebo tak někdy jsem potkala B.

Sometimes it feels like I don't really know what's going on
Time and time again it seems like everything is wrong in here

Nějak už sem prostě nedokážu pořádně psát, protože u know, jistá osoba to našla a haha, fakt skvělý, jsem vážně šťastná, věřím, že si to umíte představit :'))))))
A já vím, že to dost možná ani nečte a nečetla by, ale já vím o tom, že kdyby chtěla, může a to mi stačí.

Dost možná nakonec zas budu moct. Dost možná nakonec uteču jinam. Jednou.
Vlastně, to druhý jsem už málem provedla, ale chuť a energie, potřebná k provedení, mě opustila ve chvíli, kdy jsem zjistila, že ta geniální adresa, kterou jsem vymyslela, už je použitá.
Hlavně ale asi aktuálně ani nemám až takovou potřebu psát, just... Novej level zvládání věcí sama, no ne? (I když chvílema sjem seriózně zvažovala, že si začnu psát normální papírovej deník. Ale pokaždý jsem to hned zavrhla, protože už jen při představě, jak přenáším věci z mý hlavy na papír, si přijdu dost debilně.)

Děkuju.
Děkuju, děkuju, děkuju.
U know.